Анкета

Анкета для реєстрації випускників.

1. Прізвище, ім'я, по-батькові

2. Рік закінчення Університету

3. Факультет, спеціальність

4. Домашня адреса

5. Телефон

6. Електрона пошта

Головна

Асоціація випускників, студентів і друзів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова вітає наших чарівних жінок зі святом 8 Березня!

Бажаємо Вам весняного тепла і добробуту в ваших родинах, краси, міцного здоров'я і сонячного настрою у вашому сердці!

8-marta

 ______________________________________________________________________________________________________

Ассоціація випускників, студентів і друзів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова  вітає Вас з  Новорічними святами! Бажаємо успіхів, добробуту Вам і Вашим родинам, здійснення мрій, міцного здоров'я, радісних і чарівних Новорічних свят!

 з різдвом

 

 

 

 

 

 

 

З повагою,  правління ГО «Асоціація випускників, студентів і друзів Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова».

_______________________________________

Шановні випускники! Фото з урочистого свята "День випускника - 2017" доступні в галереї (натисніть). Дякуємо Вам за приємні спогади!

palitra 1330969219

 _________________________________

День випускника - 2017

20.05.2017 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбулось щорічне урочисте свято «День випускника» за підтримки ректорату Університету та ГО «Асоціація випускників, студентів і друзів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова». Випускники різних років та спеціальностей зустрілись в Alma mater та відвідали урочистий концерт. В цьому році Університет святкує своє 95-річчя, що є знаковою подією для випускників різних років, викладачів та співробітників. Ректор Університету Володимир Миколайович Бабаєв тепло привітав випускників з 95-річними ювілеєм Вишу та розповів про напрямки і стратегію розвитку Університету. В 2017 році свій ювілей відсвяткували почесні випускники Університету: почесний ректор Шутенко Леонід Миколайович (випускник 1961 року) та заслужений професор, академік Академії будівництва і архітектури Кайлюк Євген Миколайович (випускник 1960 року). Після урочистого концерту випускники відвідали музейний комплекс Університету, новітні лабораторії, які з'явилися в останні роки,  свої факультети, випускові кафедри та зустріли своїх викладачів і друзів.

200517-2

200517-3

200517-4

 

 

__________________________________________________________________________________________________

Запрошення оборот новый Сайт

 

 

 

 

 

 

 

Запрошення титул новый САЙТ

 

 

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА - 2017

Шановні випусники! 20 травня 2017р. в Університеті відбудеться «День випускника ХНУМГ ім. О.М.Бекетова». Ви зможете зустріти своїх викладачів, одногрупників, друзів, почути привітання Ректора, у вас буде можливість потрапити на екскурсію по факультетам, відвідати урочисту концертну програму. Будемо ради зустрічі з вами!

Асоціація випускників

DSC 7104 Edited

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ - 1997р.

У суботу, 25 березня 2017р. пройшла зустріч випускників 1997 року випуску факультету економіки і підприємництва. Випускники, які приїхали з усіх куточків України, відвідали лабораторію бізнес-адміністрування, спортивний комплекс, в будівництві якого брали безпосередню участь, сфотографувалися біля пам'ятника архітектору Бекетову О.М., зустрілися з улюбленими викладачами факультету Костюком В.О. і Кайлюком Є.М. Обмінялися спогадами, планами на майбутнє і побажали рідному Університету подальшого процвітання!

vipEP1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ViPep2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ______________________________________________________________________________________________________________________________

Асоціація випускників, студентів і друзів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова щиро вітає наших чарівних жінок зі святом 8 Березня! Бажаємо Вам добробуту в ваших родинах, міцного здоров'я і сонячної весни у вашому сердці!

8b

 

 

 

__________________________________________________________________

Шановні випускники, студенти і друзі ХНУМГ ім. О.М. Бекетова!

 

123456

 

Ассоціація випускників, студентів і друзів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова щиро Вас вітає з наближаючимися Новорічними святами! Бажаємо успіхів, добробуту Вам і Вашим родинам, здійснення мрій, міцного здоров'я, радісних і чарівних Новорічних свят!

 

З повагою,  правління ГО «Асоціація випускників, студентів і друзів Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова».

 

 

 

 

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА - 2016

21.05.2016 р. у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулося урочисте свято «День випускника – 2016». Від ректорату гостей, випускників і друзів нашого Університету тепло привітав ректор Університету Бабаєв В.М. Від організаторів свята, Асоціації випусників, студентів і друзів Університету, щирі привітання переказав Харченко В.Ф. Про розвиток і спадщину Університету почесним гостям свята розповів випускник 1960 року, почесний професор Університету, академік Академії будівництва і архітектури України Кайлюк Є.М.

Після урочистого святкового концерту, де було відзначено сертифікатами Почесних членів Асоціації випускників 1961 р., випускники і гості відвідали факультети, кафедри та сучасні лабораторії Університету, зустрілись з деканами і викладачами. Випускники Університету висловили щирі слова подяки за теплий прийом і організоване свято ректорату, викладачам і кафедрам.

DSC 6370 EditedDSC 6581 Edited

DSC 6593 EditedDSC 6638 EditedDSC 6712 EditedDSC 6770 Edited

DSC 6771 EditedDSC 6858 Edited

DSC 7104 Edited

ЩИРО ВДЯЧНІ ВАМ ЗА СВЯТО, НАШІ ВИПУСКНИКИ!

_____________________________________________________

Шановні випускники Харківського національного університету імені О.М. Бекетова! 21.05.2016р. ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ!

Alumni Banner

       21 травня 2016р. в Університеті відбудеться «День випускника ХНУМГ ім. О.М.Бекетова». Ви зможете зустріти своїх викладачів, одногрупників, друзів, почути привітання Ректора, відвідати музей.

ПЛАН ЗАХОДУ:

10.00 - 11.00 РЕЄСТРАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ (ФОЙЄ АКТОВОГО ЗАЛУ - 5 ПОВЕРХ, НА ВХОДІ БУДУТЬ НАШІ ЧЕРГОВІ І ЗУСТРІЧАЮЧІ - ЗВЕРТАЙТЕСЬ, ВАС ЗУСТРІНУТЬ І ПРОВЕДУТЬ)

11.00 - 11.40 - УРОЧИСТИЙ КОНЦЕРТ (АКТОВА ЗАЛА)

з 12.00 - ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ ПО КАФЕДРАХ І ФАКУЛЬТЕТАХ, СПІЛКУВАННЯ З ВИКЛАДАЧАМИ, ДЕКАНАМИ

МИ РАДІ ВАС БАЧИТИ!

Тел. для довідок: 707-33-21

 

ЗВІТНЬО-ВИБОРЧА КОНФЕРЕНЦІЯ АСОЦІАЦІЇ

14.04.2016р. відбулась звітно-виборча конференція Громадської організації «Асоціація випускників, студентів і друзів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова». Члени Асоціації заслухали звіт Голови Правління Харченко В.Ф. за підсумками діяльності Асоціації  у 2014/2015 рр. Також загальними зборами було затверджено План роботи і заходів «Асоціації випускників, студентів і друзів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова» на період 2016/2017рр. Присутніми обговорювались питання розвитку Асоціації, сприяння і підтримки соціально-громадських ініціатив ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, зокрема встановлення пам'ятника видатному архітектору  О.М. Бекетову, підтримка соціально-енергозберігаючого проекту «Ефективне управління енергією – перший крок до «Зеленого Університету», підготовка до щорічного урочистого свята День випускника, тощо. Дякуємо всім присутнім і запрошуємо стати членом Асоціації кожного Бекетівця! 

Фото4

Фото2

Фото3

Асоціація випускників, студентів і друзів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова щиро вітає наших чарівних жінок зі святом 8 Березня! Бажаємо Вам добробуту в ваших родинах, міцного здоров'я і сонячної весни у вашому сердці!

Без имени-1

_____________________________________________________________________________________________________________________

Пам'ятник О.М. Бекетову

       Шановні випускники Харківського національного університету імені О.М. Бекетова!

Alumni Banner

       21 травня 2016р. в Університеті відбудеться «День випускника ХНУМГ ім. О.М.Бекетова». Ви зможете зустріти своїх викладачів, одногрупників, друзів, почути привітання Ректора, відвідати музей. Також у Вас буде можливість потрапити на екскурсію по факультетам, де Ви зможете побачити нові сучасні аудиторії і лабораторії, відвідати урочисту концертну програму.

 

        Ми звертаємося до Вас з пропозицією вступити в нашу Асоціацію випускників, студентів і друзів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. Нас цікавить Ваша думка щодо отриманих знань в Університеті та якості освіти за спеціальностями. Цікаво дізнатися, як склалася Ваша професійна кар'єра, які у Вас плани на майбутнє: чи збираєтеся ви продовжити освіту, отримати другу вищу освіту, поступити в аспірантуру, закінчити спеціальні курси з перепідготовки. Ми готові інформувати Вас про важливі події в житті Університету, про зустрічі з цікавими людьми, можливості нашої освіти та співпраці з Вами, в тому числі і в області працевлаштування наших студентів і випускників.

 


Наш е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
Наш телефон: (057) 715-64-30

Будемо раді Вас бачити на урочистому святі «День випускника ХНУМГ ім. О.М.Бекетова-2016»!

__________________________________________________________________________________________________________________________

 

Шановні випускники, студенти і друзі ХНУМГ ім. О.М. Бекетова!

Ассоціація випускників щиро Вас вітає з наближаючимися Новорічними святами! Бажаємо успіхів, добробуту Вам і Вашим родинам, міцного здоров'я, радісних і чарівних Новорічних свят! 

35999530623

_______________________________________________________________________________________________

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА - 2015

Шановні випускники! Відео з урочистого свята "День випускника - 2015" доступно за адресою:

ВІДЕО ДЕНЬ ВИПУСКНИКА-2015

____________________________________________________________

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА - 2015

23.05.2015р. у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулося урочисте свято «День випускника – 2015». Від ректорату гостей, випускників і друзів нашого Університету тепло привітав перший проректор Стадник Г.В. Від випускників 1959 року випуску щирі привітання переказав Піліграм С.С., радник генерального директору КП «Харківводоканал», почесний громадянин Харківської області. Про розвиток і спадщину Університету почесним гостям свята розповів випускник 1960 року, почесний професор Університету, академік Академії будівництва і архітектури України Кайлюк Є.М. Після урочистого концерту випускники відвідали факультети, кафедри та сучасні лабораторії Університету, зустрілись з деканами і викладачами. Випускники Університету висловили щирі слова подяки за теплий прийом і організоване свято викладачам і ректорату.

DSC 0150

DSC 0105

DSC 0175

DSC 0130

 

__________________________________________________________________________________

 

 

  

_____________________________________________________________________________________

 

Шановні випускники ХНАМГ!

Академія рада Вам повідомити, що 20 листопада 2012 року о 10 годині відбулося установче зібрання з питань утворення «Асоціації випускників, студентів і друзів ХНАМГ». Мета Асоціації - сприяти зростанню престижу Харківської національної академії міського господарства, а також об’єднати творчі та інтелектуальні зусиля членів Асоціації для надання фінансової і соціальної підтримки Академії та укріплення її матеріально-технічної бази.

На установчому зібранні зареєструвалося близько 240 чоловік, це випускники які працюють в ХНАМГ, випускники з різних регіонів України і майбутні випускники Академії.

На зібранні було присутнє керівництво Академії на чолі з Ректором - Бабаєвим В.М., який привітав випускників з 90-річчям Академії та з заснуванням «Асоціації випускників, студентів і друзів ХНАМГ».

Було багато виступів і самих випускників ХНАМГ:

  1. Бугаря М.І. - почесний економіст України, лицар України;
  2. Голіков Г.Г. – проректор з адміністративно - господарчої роботи Белгородського університету ім. Шухова  (Росія);
  3. Піліграм С.С. – радник ген. директора КП «Харьковкоммуночиствод», почесний громадянин Харківської області;
  4. Сніжко С.В. - доцент, заступник директора північних електро-енергетичних систем;
  5. Кіяшко В.Л. – головний архітектор м. Слав’янськ;
  6. Магомедова М.А. - к.е.н., керівник планово - економичним відділом.

Згідно з порядком денним було обрано Голову правління асоціації, ним став Харченко Віктор Федорович - випускник 1980 р., Проректор з наукової работи, д.т.н., професор. Також було обрано заступників Голови правління, ними стали:

  1. Кайлюк Євген Миколайович - випускник 1960 р., зав. кафедрої МММГ, професор, д.е.н.;
  2. Золотов Михайло Сергійович - випускник 1961 р., професор, кандидат наук;
  3. Кузнєцов Анатолій Іванович - випускник 1972 р., декан, кандидат наук.

Обговорили і філії Асоціації, які створені у 10 великих містах Укріїни: Полтава, Сімферополь, Суми, Київ, Крівий Ріг, Черкаси, Рівне, Дніпропетрівськ, Львів, Херсон.

На установчому зібранні також був затверджений Статут «Асоціації випускників та друзів ХНАМГ».

Фото з установичх зборів можна переглянути у фотогалереї

Реєстр випускників

Якщо Ви бажаєте бачити себе в Реєстрі випускників, будь ласка заповніть Реєстраційну форму та надішліть заповнений документ з іменем файлу Ваше Прізвище.doc на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Реєстр випускників по факультетам

Gradostroitelnyy Містобудівельний факультет
menedjmentu Менеджменту
Ekonomiki i predprinimatelstva Економіки і підприємництва
injenernoy ekologii gorodov Інженерної екології міст
Osveschenie gorodov Електропостачання та освітлення міст
elektricheskogo transporta Електричного транспорту

Відео


Видатні випускники

 Bugarya Бугаря Микола Іванович
 malashenko Малашенко Марина Павлівна
Smerenko  Смеренко Григорій Дмитрович
Серед випускників ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, кафедри ЕПБАРР різних років - відомі керівники:

Бережна
Алла Юріївна

Начальник Регіонального відділення 
ФДМУ по Полтавській області, к.е.н. 
Chernova

Чернова Олена Федорівна  Начальник відділу зведених показників розвитку міста управління соціально-економічного розвитку, планування та обліку Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради

 
 
Козир
Ольга Федорівна

Керівник Управління державного 
казначейства
Київського району
м. Харкова

 
Нехорошков
Роман Борисович

Начальник Департаменту житлового 
господарства Харківської міськради
 
Магамедова
Марина Олександрівна

Начальник планово-економічної служби
КП «Харківські теплові мережі»
 polon Полонський
Владислав 
Михайлович 

Фінансовий директор ТОВ «Харківська швейна фабрика «Еліта»
odin

Одинцова 
Галина Володимирівна

Головний спеціаліст відділу з питань оціночної діяльності Регіонального відділення Фонду державного майна по Харківській області

pocl Полонська 
Юлія Миколаївна 

Начальник відділу фінансово-економічної роботи та бухгалтерського обліку, головний бухгалтер Головного управління Державної фіскальної служби України у Харківській області
і багато інших науковців та керівників.
 
Приклади працевлаштування наших випускників
Мкртчян Юрий ЭБП 2008-1
 
Вопрос: Что вы делали после окончания Университета, как искали работу?
 
Ответ: Сразу после защиты дипломной работы, я пошел на работу в ТРЦ «Французский Бульвар» на должность маркетолога. Так как я был в низшем звене, то моя работа заключалась в выполнении поручений (доставка полиграфии, помощь в организации мероприятий и. т.д.).Спустя 6 месяцев усердной работы, иногда даже приходилось ночевать на работе, меня перевели в РЦ «Шато Ледо» на должность заместителя директора и по совместительству маркетологом.На этой должности я сам прорабатывал стратегии развития, акции и спец. Предложения.Работа маркетологом очень интересна и не однообразна, ты не знаешь с чем ты столкнешься завтра и как маневрировать в условиях непредвиденных ситуаций.
 
Вопрос: Как обучение в Университете помогает вам в вашей работе?
 
Ответ: Высшая школа – самая важная стадия подготовки человека перед выходом в открытый мир.Учился я на среднем уровне, не скажу что был круглым отличником, но и двоечником тоже не был. Не скажу что каждый день я пользуюсь знаниями полученными на парах, но сама методика обучения, бесконечные споры с преподавателями дают о себе знать. Бесконечные самостоятельные работы а так-же дипломная работа дали мне необходимый навыки самостоятельно проводить анализ и делать выводы и рекомендации по решению поставленных задач.Может я и не беру интегралы  на работе, но когда директор в качестве развлечения заставляет нас решать логические задачи, а их решаем только мы со специалистом из Киева по поиску арендаторов в ТРЦ «Французский Бульвар», то это придает уверенности в себе.
 
Інна Мяус 
Junior Test Engineer в одній з найбільших IT компаній в Україні Sigma Software
 
 
 
 

 

 

 

Сторінка випускників кафедри економіки підприємства, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку

Ви тут: Home Випускники Реєстр випускників Uncategorised