Пример видео

лыовдловыв

дьлы

ывдлджывлы

Анкета

Анкета для реєстрації випускників.

1. Прізвище, ім'я, по-батькові

2. Рік закінчення Університету

3. Факультет, спеціальність

4. Домашня адреса

5. Телефон

6. Електрона пошта

Відео


Головна

Ассоціація випускників, студентів і друзів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова  вітає Вас з  Новорічними святами! Бажаємо успіхів, добробуту Вам і Вашим родинам, здійснення мрій, міцного здоров'я, радісних і чарівних Новорічних свят!

 з різдвом

 

 

 

 

 

 

 

З повагою,  правління ГО «Асоціація випускників, студентів і друзів Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова».

 

________________________________________

 

Шановні випускники! Фото з урочистого свята "День випускника - 2017" доступні в галереї (натисніть). Дякуємо Вам за приємні спогади!

palitra 1330969219

 _________________________________

День випускника - 2017

 

20.05.2017 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбулось щорічне урочисте свято «День випускника» за підтримки ректорату Університету та ГО «Асоціація випускників, студентів і друзів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова». Випускники різних років та спеціальностей зустрілись в Alma mater та відвідали урочистий концерт. В цьому році Університет святкує своє 95-річчя, що є знаковою подією для випускників різних років, викладачів та співробітників. Ректор Університету Володимир Миколайович Бабаєв тепло привітав випускників з 95-річними ювілеєм Вишу та розповів про напрямки і стратегію розвитку Університету. В 2017 році свій ювілей відсвяткували почесні випускники Університету: почесний ректор Шутенко Леонід Миколайович (випускник 1961 року) та заслужений професор, академік Академії будівництва і архітектури Кайлюк Євген Миколайович (випускник 1960 року). Після урочистого концерту випускники відвідали музейний комплекс Університету, новітні лабораторії, які з'явилися в останні роки,  свої факультети, випускові кафедри та зустріли своїх викладачів і друзів.

200517-2

200517-3

200517-4

 

 

__________________________________________________________________________________________________

Запрошення оборот новый Сайт

 

 

 

 

 

 

 

Запрошення титул новый САЙТ

 

 

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА - 2017

Шановні випусники! 20 травня 2017р. в Університеті відбудеться «День випускника ХНУМГ ім. О.М.Бекетова». Ви зможете зустріти своїх викладачів, одногрупників, друзів, почути привітання Ректора, у вас буде можливість потрапити на екскурсію по факультетам, відвідати урочисту концертну програму. Будемо ради зустрічі з вами!

Асоціація випускників

DSC 7104 Edited

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ - 1997р.

У суботу, 25 березня 2017р. пройшла зустріч випускників 1997 року випуску факультету економіки і підприємництва. Випускники, які приїхали з усіх куточків України, відвідали лабораторію бізнес-адміністрування, спортивний комплекс, в будівництві якого брали безпосередню участь, сфотографувалися біля пам'ятника архітектору Бекетову О.М., зустрілися з улюбленими викладачами факультету Костюком В.О. і Кайлюком Є.М. Обмінялися спогадами, планами на майбутнє і побажали рідному Університету подальшого процвітання!

vipEP1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ViPep2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ______________________________________________________________________________________________________________________________

Асоціація випускників, студентів і друзів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова щиро вітає наших чарівних жінок зі святом 8 Березня! Бажаємо Вам добробуту в ваших родинах, міцного здоров'я і сонячної весни у вашому сердці!

8b

 

 

 

__________________________________________________________________

Шановні випускники, студенти і друзі ХНУМГ ім. О.М. Бекетова!

 

123456

 

Ассоціація випускників, студентів і друзів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова щиро Вас вітає з наближаючимися Новорічними святами! Бажаємо успіхів, добробуту Вам і Вашим родинам, здійснення мрій, міцного здоров'я, радісних і чарівних Новорічних свят!

 

З повагою,  правління ГО «Асоціація випускників, студентів і друзів Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова».

 

 

 

 

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА - 2016

21.05.2016 р. у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулося урочисте свято «День випускника – 2016». Від ректорату гостей, випускників і друзів нашого Університету тепло привітав ректор Університету Бабаєв В.М. Від організаторів свята, Асоціації випусників, студентів і друзів Університету, щирі привітання переказав Харченко В.Ф. Про розвиток і спадщину Університету почесним гостям свята розповів випускник 1960 року, почесний професор Університету, академік Академії будівництва і архітектури України Кайлюк Є.М.

Після урочистого святкового концерту, де було відзначено сертифікатами Почесних членів Асоціації випускників 1961 р., випускники і гості відвідали факультети, кафедри та сучасні лабораторії Університету, зустрілись з деканами і викладачами. Випускники Університету висловили щирі слова подяки за теплий прийом і організоване свято ректорату, викладачам і кафедрам.

DSC 6370 EditedDSC 6581 Edited

DSC 6593 EditedDSC 6638 EditedDSC 6712 EditedDSC 6770 Edited

DSC 6771 EditedDSC 6858 Edited

DSC 7104 Edited

ЩИРО ВДЯЧНІ ВАМ ЗА СВЯТО, НАШІ ВИПУСКНИКИ!

_____________________________________________________

Шановні випускники Харківського національного університету імені О.М. Бекетова! 21.05.2016р. ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ!

Alumni Banner

       21 травня 2016р. в Університеті відбудеться «День випускника ХНУМГ ім. О.М.Бекетова». Ви зможете зустріти своїх викладачів, одногрупників, друзів, почути привітання Ректора, відвідати музей.

ПЛАН ЗАХОДУ:

10.00 - 11.00 РЕЄСТРАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ (ФОЙЄ АКТОВОГО ЗАЛУ - 5 ПОВЕРХ, НА ВХОДІ БУДУТЬ НАШІ ЧЕРГОВІ І ЗУСТРІЧАЮЧІ - ЗВЕРТАЙТЕСЬ, ВАС ЗУСТРІНУТЬ І ПРОВЕДУТЬ)

11.00 - 11.40 - УРОЧИСТИЙ КОНЦЕРТ (АКТОВА ЗАЛА)

з 12.00 - ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ ПО КАФЕДРАХ І ФАКУЛЬТЕТАХ, СПІЛКУВАННЯ З ВИКЛАДАЧАМИ, ДЕКАНАМИ

МИ РАДІ ВАС БАЧИТИ!

Тел. для довідок: 707-33-21

 

ЗВІТНЬО-ВИБОРЧА КОНФЕРЕНЦІЯ АСОЦІАЦІЇ

14.04.2016р. відбулась звітно-виборча конференція Громадської організації «Асоціація випускників, студентів і друзів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова». Члени Асоціації заслухали звіт Голови Правління Харченко В.Ф. за підсумками діяльності Асоціації  у 2014/2015 рр. Також загальними зборами було затверджено План роботи і заходів «Асоціації випускників, студентів і друзів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова» на період 2016/2017рр. Присутніми обговорювались питання розвитку Асоціації, сприяння і підтримки соціально-громадських ініціатив ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, зокрема встановлення пам'ятника видатному архітектору  О.М. Бекетову, підтримка соціально-енергозберігаючого проекту «Ефективне управління енергією – перший крок до «Зеленого Університету», підготовка до щорічного урочистого свята День випускника, тощо. Дякуємо всім присутнім і запрошуємо стати членом Асоціації кожного Бекетівця! 

Фото4

Фото2

Фото3

Асоціація випускників, студентів і друзів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова щиро вітає наших чарівних жінок зі святом 8 Березня! Бажаємо Вам добробуту в ваших родинах, міцного здоров'я і сонячної весни у вашому сердці!

Без имени-1

_____________________________________________________________________________________________________________________

Пам'ятник О.М. Бекетову

       Шановні випускники Харківського національного університету імені О.М. Бекетова!

Alumni Banner

       21 травня 2016р. в Університеті відбудеться «День випускника ХНУМГ ім. О.М.Бекетова». Ви зможете зустріти своїх викладачів, одногрупників, друзів, почути привітання Ректора, відвідати музей. Також у Вас буде можливість потрапити на екскурсію по факультетам, де Ви зможете побачити нові сучасні аудиторії і лабораторії, відвідати урочисту концертну програму.

 

        Ми звертаємося до Вас з пропозицією вступити в нашу Асоціацію випускників, студентів і друзів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. Нас цікавить Ваша думка щодо отриманих знань в Університеті та якості освіти за спеціальностями. Цікаво дізнатися, як склалася Ваша професійна кар'єра, які у Вас плани на майбутнє: чи збираєтеся ви продовжити освіту, отримати другу вищу освіту, поступити в аспірантуру, закінчити спеціальні курси з перепідготовки. Ми готові інформувати Вас про важливі події в житті Університету, про зустрічі з цікавими людьми, можливості нашої освіти та співпраці з Вами, в тому числі і в області працевлаштування наших студентів і випускників.

 


Наш е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
Наш телефон: (057) 715-64-30

Будемо раді Вас бачити на урочистому святі «День випускника ХНУМГ ім. О.М.Бекетова-2016»!

__________________________________________________________________________________________________________________________

 

Шановні випускники, студенти і друзі ХНУМГ ім. О.М. Бекетова!

Ассоціація випускників щиро Вас вітає з наближаючимися Новорічними святами! Бажаємо успіхів, добробуту Вам і Вашим родинам, міцного здоров'я, радісних і чарівних Новорічних свят! 

35999530623

_______________________________________________________________________________________________

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА - 2015

Шановні випускники! Відео з урочистого свята "День випускника - 2015" доступно за адресою:

ВІДЕО ДЕНЬ ВИПУСКНИКА-2015

____________________________________________________________

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА - 2015

23.05.2015р. у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулося урочисте свято «День випускника – 2015». Від ректорату гостей, випускників і друзів нашого Університету тепло привітав перший проректор Стадник Г.В. Від випускників 1959 року випуску щирі привітання переказав Піліграм С.С., радник генерального директору КП «Харківводоканал», почесний громадянин Харківської області. Про розвиток і спадщину Університету почесним гостям свята розповів випускник 1960 року, почесний професор Університету, академік Академії будівництва і архітектури України Кайлюк Є.М. Після урочистого концерту випускники відвідали факультети, кафедри та сучасні лабораторії Університету, зустрілись з деканами і викладачами. Випускники Університету висловили щирі слова подяки за теплий прийом і організоване свято викладачам і ректорату.

DSC 0150

DSC 0105

DSC 0175

DSC 0130

 

__________________________________________________________________________________

 

 

  

_____________________________________________________________________________________

 

Шановні випускники ХНАМГ!

Академія рада Вам повідомити, що 20 листопада 2012 року о 10 годині відбулося установче зібрання з питань утворення «Асоціації випускників, студентів і друзів ХНАМГ». Мета Асоціації - сприяти зростанню престижу Харківської національної академії міського господарства, а також об’єднати творчі та інтелектуальні зусиля членів Асоціації для надання фінансової і соціальної підтримки Академії та укріплення її матеріально-технічної бази.

На установчому зібранні зареєструвалося близько 240 чоловік, це випускники які працюють в ХНАМГ, випускники з різних регіонів України і майбутні випускники Академії.

На зібранні було присутнє керівництво Академії на чолі з Ректором - Бабаєвим В.М., який привітав випускників з 90-річчям Академії та з заснуванням «Асоціації випускників, студентів і друзів ХНАМГ».

Було багато виступів і самих випускників ХНАМГ:

  1. Бугаря М.І. - почесний економіст України, лицар України;
  2. Голіков Г.Г. – проректор з адміністративно - господарчої роботи Белгородського університету ім. Шухова  (Росія);
  3. Піліграм С.С. – радник ген. директора КП «Харьковкоммуночиствод», почесний громадянин Харківської області;
  4. Сніжко С.В. - доцент, заступник директора північних електро-енергетичних систем;
  5. Кіяшко В.Л. – головний архітектор м. Слав’янськ;
  6. Магомедова М.А. - к.е.н., керівник планово - економичним відділом.

Згідно з порядком денним було обрано Голову правління асоціації, ним став Харченко Віктор Федорович - випускник 1980 р., Проректор з наукової работи, д.т.н., професор. Також було обрано заступників Голови правління, ними стали:

  1. Кайлюк Євген Миколайович - випускник 1960 р., зав. кафедрої МММГ, професор, д.е.н.;
  2. Золотов Михайло Сергійович - випускник 1961 р., професор, кандидат наук;
  3. Кузнєцов Анатолій Іванович - випускник 1972 р., декан, кандидат наук.

Обговорили і філії Асоціації, які створені у 10 великих містах Укріїни: Полтава, Сімферополь, Суми, Київ, Крівий Ріг, Черкаси, Рівне, Дніпропетрівськ, Львів, Херсон.

На установчому зібранні також був затверджений Статут «Асоціації випускників та друзів ХНАМГ».

Фото з установичх зборів можна переглянути у фотогалереї

Реєстр випускників

Якщо Ви бажаєте бачити себе в Реєстрі випускників, будь ласка заповніть Реєстраційну форму та надішліть заповнений документ з іменем файлу Ваше Прізвище.doc на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Реєстр випускників по факультетам

Gradostroitelnyy Містобудівельний факультет
menedjmentu Менеджменту
Ekonomiki i predprinimatelstva Економіки і підприємництва
injenernoy ekologii gorodov Інженерної екології міст
Osveschenie gorodov Електропостачання та освітлення міст
elektricheskogo transporta Електричного транспорту
Ви тут: Home Галерея Uncategorised